gtag('config', 'UA-194047314-1');

O nas

Serdecznie witamy na stronie składu kruszyw Centrum Piasku. 

Nasz skład kruszyw znajduje się w Żyrardowie, w dogodnym miejscu na wjeździe do miasta, gdzie jeszcze nie ma korków:) Działamy w branży dostawcy piasku i innych kruszyw już ponad 10 lat.  W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment materiałów sypkich a także duży zakres usług.

W sekcji PRODUKTY znajduje się przegląd materiałów z oferty podstawowej, których zdjęcia poglądowe możecie Państwo obejrzeć w GALERII. Dowiedzą się Państwo jaki piasek, żwir czy inne kruszywo mamy w ofercie. 

Jeśli potrzebują Państwo materiałów spoza tej oferty prosimy o kontakt telefoniczny 532 514 715 lub mailowy [email protected]. Zapytanie nic nie kosztuje a branża jest dynamiczna dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że jednak mamy to czego szukasz tylko nie wypisaliśmy tego na niniejszej stronie.

Sekcja USŁUGI prowadzi do podstawowej oferty naszych usług maszynami takimi jak: koparka, minikoparka, koparko-ładowarka i inne. 

I ponownie jeśli potrzebują Państwo usług spoza tej oferty prosimy o kontakt telefoniczny 532 514 715 lub mailowy [email protected]. Zapytanie i wycena nigdy nic u Nas nie kosztuje a możliwe, że mamy to czego szukasz i do tego w korzystnej cenie tylko nie wypisaliśmy tego  na niniejszej stronie.Wybierając nasze kruszywa możesz liczyć na konkurencyjne ceny i porządną jakość materiałów.

Szybkie realizacje ∞ Konkurencyjne ceny ∞ Kompleksowe usługi

Zapraszamy do kontaktu.